• Nisan 12, 2021 Abiye

  e-ticaret , tesettür , kombin
 • Nisan 05, 2021 BAŞÖRTÜSÜ

  şal,başörtüsü,medine ipeği şal,levidor başörtüsü
 • Ocak 26, 2021

  Üstler genellikle omuzlardan kalçalar ve dizler arasında bir yere uzanan basit insan giysileridir. İsim, antik Roma'da hem erkek hem de kadınlar tarafından giyilen kişinin belini kaplayan antik Yunan giysisine dayanan temel kıyafet olan Latin tunika'dan geliyor. 
   

  Abiye, Elbise, Abiye Sultan, Tunik
 • Ocak 18, 2021 BAŞÖRTÜSÜ

  Son zamanlarda birçok farklı model, renk ve yapıda şal ve eşarp üretildi. Bu sebeple bu başörtülerinin de birbirinden farklı bağlama şekilleri de oluştu. Başörtüsünü pamuklular, ipekler, penyeler, eşarplar veya şallar olarak birçok kategoriye ayırmak da mümkündür. Şal veya eşarbın kalitesi de bağlama şekline doğrudan etki etmektedir.

  Abiye, Elbise, Abiye Sultan,Başörtüsü
 • Ocak 13, 2021 Abiye

  Günümüzde abiye elbiselerde en çok kullanılan kumaşlar mevsimlere göre değişik ve yeniliklerle saten kumaş elbiseler zamansız olarak nitelendirilebilir. Sadece sade şık ve yalın görüntüsü ile size sofistike bir şıklık gösteren saten elbise modellerinin sizin seçimlerinizle titizlikle yapılmalıdır. Ancak çeşitli kumaş ve parlak dokusu nedeniyle ile vücut hatlarınızı sarmaya ve belli etmeye müsait olduğundan, elbisenizin tarzınıza uygun olacak şekilde bir saten türünü seçmenizi önerilir.

  Abiye, Elbise, Abiye Sultan
 • Ocak 11, 2021 Abiye

  Abiye oldukça özel bir kıyafettir. Özellikle hem işçilik hem de kumaş olarak oldukça kaliteli olmalıdır. Dikkatleri üzerine çekmeli ancak hayranlık uyandırmalıdır. Çünkü, abiyeler özel günlerimizin en önemli parçalarıdır.
  Bir kıyafetin kalitesi kişiyi yansıtır. Gerek işçilik, gerekse kumaşın kalitesi doğrudan abiyeye etki eder. Bu nedenle kaliteli abiye seçmek oldukça önemli bir durumdur.
   

  Abiye, Elbise, Abiye Sultan