İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Değişim Koşulları

Değişim için göndereceğiniz ürün – ürünler hiçbir şekilde kullanılmamış , kirlenmemiş , tadilat görmemiş  olması kaydı ile , aksesuarları, varsa kolisi (zarar görmemiş halde ) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde (abiye ürünlerde bu süre 24 saattir) ürünü teslim aldığınız kargo firması YURTİÇİ KARGO (333689347) veya PTT KARGO (203486121 ) ile ödemesini yaparak gönderebilirsiniz.

Değişim Yapmak için Takip Edilecek Yol  :

  • İnternet satış sitemizde kayıtlı olan ürün değişim formunu eksiksiz olarak doldurulması ve şirketimize mail ([email protected]) ve whatsapp hattımızdan ( 0535 962 57 17 ) ulaştırılması gerekmektedir.
  • Ürünü abiyesultan ‘a geri gönderirken kargoda zarar görmemesi için size geldiği gibi paketlemeniz gerekmektedir.
  • Ürün paket  içeriğini teslim aldığınız gibi geri göndermeniz gerekmektedir.Yanında gönderilen hediyeler , aksesuarlar dahildir.
  • Ürününüzün içinden çıkan faturayı da paketin içine eklemeyi unutmayınız.
  • Ürünü değişim için gönderirken değişim kargo ücretini ödemelisiniz .

Değişim için gönderdiğiniz de ürün firmamıza ulaştığında müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçerek , istediğiniz ürünün stoklarımızda olması halinde değişimi yapılarak size ulaştıralacaktır.

Tasarım ve abiye modellerimizde değişim veya iade ancak ürün elinize ulaştıktan sonra aynı gün kargoya verilmesi halinde kabul edilecektir.

Ürün değişimi sağlanıp kargoya verildiğinde SMS ile mesaj gelecektir.

NOT : Değişim için gönderdiğiniz ürün / ürünler 3 günü geçmiş , kullanılmış , satılabilirlik özelliğini kaybetmiş , paketi – kolisi hasar görmüş ,faturası ,aksesuarları olmadan geldiği takdirde değişim kabul edilmeyecektir.

Bir sipariş için en fazla iki defa değişim yapılabilir.

Değişim Adresi : İnönü mah. 374 sokak no : 2 Esenyurt – İSTANBUL

İade Koşulları

Müşterilerimiz iki türlü iade yapabilir :

Haklı sebepler : Üründe defo , yanlış ürün gönderimi  gibi haklı sebepler ile

Keyfi sebepler : Müşterinin sipariş ettiği ürün eline birebir ulaştığı halde ,beden uymadı – rengini beğenmedim – eşim istemedi -kaynanam laf etti – canım öyle istedi gibi nedenlerle iade gerçekleştirmek istediğinde ;

Ürün şirketimize ulaştıktan sonra , üründe herhangi bir hasar yoksa , ürünün müşteriye geliş gidiş kargo ücreti kesilerek iadesi gerçekleşecektir.

Ürün hasar görmüş veya kullanılmış ise iade yapılmayacaktır.

NOT: KAMPANYALI ÜRÜNLERDE İADE VE DEĞİŞİM MEVCUT DEĞİLDİR.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR